Par mums

Baltijasmaratoni.lv

Mēs esam starptautiska, sporta mārketinga aģentūra. Ar patiesu aizrautību mēs realizējam mums uzticētos sadarbības projektus.

Mūsu veiksmes pamatā ir saliedēta un profesionāla komanda. Mūsu specializācija ir starptautiskais sporta mārketings un sponsoringa projekti. ( Aiz katra masu sporta pasākuma ir organizācija, kas palielina tā skaitļus )

Esam izveidojuši Baltijas sporta maratonu sēriju, tautas masu un profesionālā sporta segmentā, ar nozīmīgākajiem projektiem reģionā. Baltijasmaratoni.lv zīmola veidotāji ir sporta mārketinga profesionāļi, ar pieredzi starptautisku, liela mēroga sporta pasākumu realizācijā Baltijā, izveidojot labāko jomas speciālistu komandu 2014. Gada janvāri prezentējot jaunu, ambiciozu Baltijas sporta kustību: www.baltijasmaratoni.lv / www.balticmarathons.com

Ieguldot sportā, šodien nozīmē runāt ar miljoniem fanu, sniedzot tiešu un emocionālu vēstījumu, kā arī radot ilgtermiņa emocionālo saikni starp patērētāju un zīmolu.

Mūsu kompetence aptver visu darbību spektru, kas nepieciešams, lai radītu un organizētu augsta līmeņa projektus, garantējot kvalitatīvu komunikāciju pārklājumu plašsaziņas līdzekļos.

Mūsu darbs ir mūsu hobijs, un mēs ticam ka mēs spēsim aizraut ik vienu mūsu dalībnieku un sadarbības partneri. Mūsu pieeja projektu realizācijā ir augsti kvalitātes un drošības standarti ar individuālu pieeju ik vienam.

Paplašinot zīmola darbību mēs esam uzsākuši arī franšīzes projektu realizāciju un uzkrājot pieredzi esam ieviesuši mārketinga pakalpojumu spektru, kas ļauj mūsu sadarbības partneriem un potenciālajiem klientiem izvēlēties mūs kā pieredzejušu mārketinga pakalpojumu sniedzēju.

Mūsu vērtības

Atbildība

Baltijasmaratoni.lv komanda ievēro augstus apkalpošanas standartus un atbildību pret ik vienu no iesaistītajām pusēm.

Kaislība

Tā iet roku rokā ar sportu, tai skaitā ar mārketinga sfēru, un ir neatņemama daļa no organizācijas, kas lepojas ar savu izpratni par dalībniekiem, zīmoliem un sadarbības partneriem

Kvalitāte

Tā ietver pastāvīgi pilnveidotus drošības risinājumus un augstus kvalitātes standartus

Atbildība

Baltijasmaratoni.lv ik viens komandas darbinieks tiecas pēc izcilības, pastāvīgi pārskatot un uzlabojot savas organizatoriskās procedūras.